a

bp@bajkowapolanka.pl

61 835 16 26 , +48 883 305 580

Adres

ul. Polanka 7 F 61-131 Poznań

Bajkowa Polanka – o nas 

Prywatne Przedszkole Bajkowa Polanka to wspaniała inwestycja w przyszłość Waszych dzieci. Długoletnie doświadczenie, wykwalifikowana kadra, przedszkole z tradycjami, małe grupy to tylko nieliczne zalety naszego przedszkola.

Nasi absolwenci po czterech, pięknych latach, pełnych przeżyć latach spędzonych w naszych murach, przekraczając próg szkoły podstawowej doskonale odnajdują się w nowej rzeczywistości, radzą sobie w kontaktach z kolegami i koleżankami, świetnie nawiązują głębokie przyjaźnie na wiele lat. Potrafią trafnie wyważyć swoje decyzje.

Doskonale odróżniają dobro od zła a kiedy mają tzw. „ dorosły problem” wiedzą, do kogo udać się po pomoc. Wypracowanie takich zachowań to nie tylko praca dydaktyczno-wychowawcza naszych nauczycieli, ale również szeroki wachlarz wycieczek, zajęć dodatkowych czy odwiedzin ciekawych gości. Kadra pedagogiczna dzięki dużemu doświadczeniu i wiedzy potrafi wspomóc rodziców w wychowaniu w jakże ważnym okresie życia Waszych pociech.

Nauczyciele są w stałym kontakcie z rodzicami wspierając „dobrą radą” lub po prostu rozmową. Oprócz osobistego kontaktu wspieramy się najnowszymi nowinkami komunikacji wirtualnej. Świetnie sprawdzony system INFORODZIC pozwala na informowanie Państwa o wszystkich wydarzeniach, komunikatach czy zmianach zaistniałych w przedszkolu.

Nie obiecujemy rzeczy niemożliwych, staramy się po prostu jak najlepiej zadbać o powierzone nam dzieci. Ważne jest dla Nas by:

  • Lubiły swoje przedszkole i przedszkolnych wychowawców, by czuły, że ich potrzeby, emocje i możliwości są dostrzegane i szanowane,
  • Jadły smacznie i zdrowo,
  • Miały czas na swobodną zabawę z rówieśnikami, długie spacery i odpoczynek,
  • Rozwijały się wszechstronnie (intelektualnie, ruchowo i emocjonalnie)
  • Były jak najlepiej przygotowane do podjęcia nauki w szkole

Pamiętajcie! Nasze długoletnie doświadczenie i dziesiątki szczęśliwych i odnoszących mnóstwo sukcesów absolwentów to Wasz strzał w dziesiątkę, jeżeli chodzi o przedszkole, PRAWDZIWE PRZEDSZKOLE.