a

bp@bajkowapolanka.pl

61 835 16 26 , +48 883 305 580

Adres

ul. Polanka 7 F 61-131 Poznań

Bajkowa Polanka – dlaczego właśnie my?

 

Jesteśmy placówką z dużym doświadczeniem nie tylko merytorycznym, ale także życiowym. Pierwsze kroki stawialiśmy 15 lat temu, od tego czasu doskonalimy się i ciężko pracujemy aby dzieci czuły się u Nas jak w domu. Naszym podopiecznym oferujemy miłą i rodzinną atmosferę, doskonałe przygotowanie dydaktyczne, a także dopasowanie  się do indywidualnych potrzeb dzieci.

Posiadając własną kuchnie oferujemy zdrowe i urozmaicone posiłki, dostosowane do potrzeb rozwojowych dzieci. Współpracujemy z dietetykiem dziecięcym i wdrażamy plany żywienia zaakceptowane przez Ministerstwo Zdrowia. Jeśli twoje dziecko ma alergię i stosuję konkretną dietę postaramy się  dostosować posiłki dokładnie dla niego.

Oferujemy bogatą ofertę zajęć dodatkowych wliczona w cenę czesnego :angielski, rytmika, logopedia, dogoterapia, wycieczki fakultatywne  oraz zajęcia dodatkowo płatne o których decydujecie Państwo samodzielnie, między innymi robotyka, judo czy tańce.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzania nas na Facebooku oraz w placówce gdzie udzielimy odpowiedzi na wszelkie Państwa pytania.