O nas

Prywatne Przedszkole Bajkowa Polanka to wspaniała inwestycja w przyszłość Waszych dzieci. długoletnie doświadczenie, wykwalifikowana kadra, przedszkole z tradycjami, małe grupy to tylko nieliczne zalety naszego przedszkola. Nasi absolwenci po czterech, pięknych latach, pełnych przeżyć latach spędzonych w naszych murach, przekraczając próg szkoły podstawowej doskonale odnajdują się w nowej rzeczywistości, radzą sobie w kontaktach z kolegami i koleżankami, świetnie nawiązują głębokie przyjaźnie na wiele lat. Potrafią trafnie wyważyć swoje decyzje. Doskonale odróżniają dobro od zła a kiedy mają tzw. „ dorosły problem” wiedzą, do kogo udać się po pomoc. Wypracowanie takich zachowań to nie tylko praca dydaktyczno-wychowawcza naszych nauczycieli, ale również szeroki wachlarz wycieczek, zajęć dodatkowych czy odwiedzin ciekawych gości. Kadra pedagogiczna dzięki dużemu doświadczeniu i wiedzy potrafi wspomóc rodziców w wychowaniu w jakże ważnym okresie życia Waszych pociech. Nauczyciele są w stałym kontakcie z rodzicami wspierając „dobrą radą” lub po prostu rozmową. Oprócz osobistego kontaktu wspieramy się najnowszymi nowinkami komunikacji wirtualnej. Świetnie sprawdzony system INFORODZIC pozwala na informowanie Państwa o wszystkich wydarzeniach, komunikatach czy zmianach zaistniałych w przedszkolu.

Nie obiecujemy rzeczy niemożliwych, staramy się poprostu jak najlepiej zadbać o powierzone nam dzieci. Ważne jest dla Nas by:

  • Lubiły swoje przedszkole i przedszkolnych wychowawców, by czuły, że ich potrzeby, emocje i możliwości są dostrzegane i szanowane,
  • Jadły smacznie i zdrowo,
  • Miały czas na swobodną zabawę z rówieśnikami, długie spacery i odpoczynek,
  • Rozwijały się wszechstronnie (intelektualnie, ruchowo i emocjonalnie)
  • Były jak najlepiej przygotowane do podjęcia nauki w szkole

Pamiętajcie! Nasze długoletnie doświadczenie i dziesiątki szczęśliwych i odnoszących mnóstwo sukcesów absolwentów to Wasz strzał w dziesiątkę, jeżeli chodzi o przedszkole, PRAWDZIWE PRZEDSZKOLE.

Z radością informujemy, że od dnia 27 marca 2014r. pod numerem 10/2014 dokonano wpisu do rejestru żłobków i klubów dziecięcych: Prywatny Żłobek "Troskliwe Misie" oddział Bajkowa Pokanka Malucha.

ROZPOCZĘLIŚMY NABÓR DZIECI DO GRUP PRZEDSZKOLNYCH I ŻŁOBKOWYCH NA NOWY ROK SZKOLNY. SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO ODWIEDZIN NASZEGO PRZEDSZKOLA. DRZWI OTWARTE CAŁY ROK!

Jak dołączyć do nas

POZNAJ WIĘCEJ

minione wydarzenia

POZNAJ WIĘCEJ