Dlaczego my?

Jesteśmy placówką z dużym doświadczeniem nie tylko merytorycznym, ale także życiowym. Pierwsze kroki stawialiśmy 15 lat temu, od tego czasu doskonalimy się i ciężko pracujemy aby dzieci czuły się u Nas jak w domu. Naszym podopiecznym oferujemy miłą i rodzinną atmosferę, doskonałe przygotowanie dydaktyczne, a także dopasowanie  się do indywidualnych potrzeb dzieci.

Posiadając własną kuchnie oferujemy zdrowe i urozmaicone posiłki, dostosowane do potrzeb rozwojowych dzieci. Współpracujemy z dietetykiem dziecięcym i wdrażamy plany żywienia zaakceptowane przez Ministerstwo Zdrowia. Jeśli twoje dziecko ma alergię i stosuję konkretną dietę postaramy się  dostosować posiłki dokładnie dla niego. Więcej w zakładce WYŻYWIENIE.

Oferujemy bogatą ofertę zajęć dodatkowych wliczona w cenę czesnego :angielski, rytmika, logopedia, dogoterapia, wycieczki fakultatywne  oraz zajęcia dodatkowo płatne o których decydujecie Państwo samodzielnie, między innymi robotyka, judo czy tańce. więcej w zakładce  ZAJĘCIA DODATKOWE.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzania nas na Facebooku oraz w placówce gdzie udzielimy odpowiedzi na wszelkie Państwa pytania.

PRZEDSZKOLE BAJKOWA POLANKA

Nabór do grup trwa cały rok, w zależności od dostępności miejsc, zapraszamy do kontaktu

Jak dołączyć do nas

POZNAJ WIĘCEJ

minione wydarzenia

POZNAJ WIĘCEJ