Aktualności

Wielka Liga Czytelników-podsumowanie. 2 czerwca 2020

W tym roku nasze przedszkolaki wzięły udział w Wielkiej Lidze Czytelników. Była to świetna okazja do zorganizowania wielu spotkań czytelniczych z naszymi rodzicami, dziadkami i nie tylko. Dzięki zbieraniu sprawności czytelniczych mieliśmy okazję poznać wielu ciekawych bohaterów niezwykłych przygód. Bardzo dziękujemy za zaangażowanie w akcję. Sprawozdanie z podjętych działań dostępne do pobrania: https://drive.google.com/file/d/18ZkG3tBgkIrXm2nBkqWK37MfSlaMcESR/view?usp=sharing Pani Monia

Certyfikat ” Bezpieczne Przedszkole” dla Bajkowej Polanki. 5 stycznia 2018

Szanowni Rodzice, z przyjemnością chcemy poinformować, że nasze przedszkole otrzymało Certyfikat „ Bezpieczne Przedszkole”. W okresie od marca do listopada, Wasze dzieci pod opieką nauczycielek realizowały program zawarty w konkursie organizowanym przez Studium Prawa Europejskiego. Konkurs „Bezpieczne Przedszkole” miał na celu uwrażliwienie dzieci oraz dorosłych na zasady bezpieczeństwa panujące w przedszkolu oraz w życiu codziennym.

„Moje dziecko idzie do szkoły”- program profilaktyczny. 6 listopada 2017

Szanowni Rodzice, w roku szkolnym 2017-2018 nasze przedszkole bierze udział w programie profilaktycznym ” MOJE DZIECKO IDZIE DO SZKOŁY” organizowanym przez Powiatową Stację Sanitarno- Epidemiologiczną w Poznaniu. Program kierowany jest do grupy najstarszej oraz rodziców. Koordynatorem programu jest pani Marta, która chętnie udzieli odpowiedzi na pytania.

Witamy na nowej stronie 9 lutego 2015

Witamy na naszej nowej stronie! Jesteśmy w trakcie jej finalizacji i uzupełniania szczegółów. Na nowej stronie w szybki i łatwy sposób znajdziecie Państwo niezbędne informacje dotyczące naszej oferty, a szata graficzna umili Państwu czas spędzony tutaj. Wkrótce pełna wersja strony!  Zapraszamy!

Jak dołączyć do nas

POZNAJ WIĘCEJ

minione wydarzenia

POZNAJ WIĘCEJ